Xiaomi Redmi 14C 4G Dual SIM 6.88" 6GB/128GB Midnight Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο 2-3 ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 6941812798256
Προϊόντα πουλήθηκαν: 0
Προβολές προϊόντος: 0
139,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,99€
Xiaomi Redmi 14C 4G Dual SIM 6.88" 6GB/128GB
| Χαρακτηριστικά | |
| Extra | 3.5mm jack, microSD |
| Main Canera | Dual 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/2.96", PDAF |
| Network | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 3G HSDPA 850 / 900 / 2100 4G 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| NFC | Χωρίς NFC |
| RAM | 6GB |
| Selfie Camera | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.06" |
| Video | 1080p@30fps |
| Αισθητήρες | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, Virtual proximity sensing |
| Βάρος (γραμμάρια) | 211 |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Έκδοση Bluetooth | v5.4 |
| Επεξεργαστής | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Ιντσες | 6.88 |
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Λειτ. Σύστημα | Android 14, HyperOS |
| Μήκος (χιλιοστά) | 8,2 |
| Οθόνη | IPS LCD, 120Hz, 450 nits (typ), 600 nits (HBM) |
| Πλάτος (χιλιοστά) | 77,8 |
| Τύπος Μπαταρίας | 5160 mAh |
| Ύψος (χιλιοστά) | 171,9 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 128GB |