Samsung SM-A566 Galaxy A56 5G Non EU Dual Sim 6.7" 8GB/256GB NFC IP67 Awesome Graphite με 1 Χρόνο Εγγύηση απο Samsung Service
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο 2-3 ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 8806097047643
Προϊόντα πουλήθηκαν: 0
Προβολές προϊόντος: 0
399,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 399,99€
Samsung SM-A566 Galaxy A56 5G Dual Sim 6.7" 8GB/256GB NFC IP67 Non EU με 1 Χρόνο Εγγύηση απο Samsung Service
| Χαρακτηριστικά | |
| Extra | IP67 |
| Main Canera | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro) |
| Network | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 5G 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| NFC | Με NFC |
| RAM | 8GB |
| Selfie Camera | Corning Gorilla Glass Victus+ IP67 |
| Video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Αισθητήρες | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass Virtual Proximity Sensing |
| Βάρος (γραμμάρια) | 198 |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Εγγύηση | 1 Χρόνο (Από την έκδοση τιμολογίου) |
| Έκδοση Bluetooth | v5.3 |
| Επεξεργαστής | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-A720 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz Cortex-A520) |
| Ιντσες | 6.7 |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Λειτ. Σύστημα | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Μήκος (χιλιοστά) | 7,4 |
| Οθόνη | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+ Corning Gorilla Glass Victus+ 6.7 inches, 110.2 cm2 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| Πλάτος (χιλιοστά) | 77,5 |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Po 5000 mAh |
| Ύψος (χιλιοστά) | 162,2 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 256GB |