Samsung SM-A266 Galaxy A26 5G Dual Sim 6.7" 6GB/128GB NFC IP67 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο 2-3 ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 8806097072812
Προϊόντα πουλήθηκαν: 0
Προβολές προϊόντος: 45
249,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 249,99€
Samsung SM-A266 Galaxy A26 5G Dual Sim 6.7" 6GB/128GB NFC IP67
| Χαρακτηριστικά | |
| 2G Δίκτυο | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G | HSDPA |
| 3G Δίκτυο | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Δίκτυο | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| Dual Sim | Ναι |
| Extra | MicroSD, IP67 |
| GPS | Ναι |
| Main Canera | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm2 MP, f/2.4, (macro) |
| MEMORY | 6GB |
| Network | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 5G 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| NFC | Με NFC |
| RAM | 6GB |
| Selfie Camera | 13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.06", 1.12µm 1080p@30fps |
| Video | 4K@30fps, 1080p@30fps, 720p@480fps, gyro-EIS |
| Αισθητήρες | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass Virtual proximity sensing |
| Ασύρματο Δίκτυο | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Βάρος (γραμμάρια) | 200 |
| Διάσταση Οθόνης | 6.7 inches, 110.2 cm2 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Έκδοση Bluetooth | v5.3 |
| Έξτρα Λειτουργίες | Δακτυλικό αποτύπωμα (πλευρικά), επιταχυνσιόμετρο, γυροσκόπιο, πυξίδα |
| Επεξεργαστής | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Ίντσες | 6.5" και άνω |
| Ιντσες | 6.7 |
| Κάμερα | MAIN CAMERA:50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm2 MP, f/2.4, (macro) |
| Κάρτα Μνήμης | MicroSDXC |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Λειτ. Σύστημα | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Μήκος (χιλιοστά) | 7,7 |
| Μηνύματα | SMS, MMS, Email, Push Mail, IM, RSS |
| Μνήμη Τηλεφώνου | 128GB 6GB RAM |
| Μοντέλο Κινητού | Samsung SM-A266 Galaxy A26 5G |
| Οθόνη | Super AMOLED, 120Hz Corning Gorilla Glass Victus+ 6.7 inches, 110.2 cm2 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) |
| Πλάτος (χιλιοστά) | 77,5 |
| Πυρήνες | 8 |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Po 5000 mAh |
| Τύπος Οθόνης | Super AMOLED, 120Hz Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Υπέρυθρες | Όχι |
| Ύψος (χιλιοστά) | 164 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 128GB |