Samsung SM-A165 Galaxy A16 4G Dual Sim 6.7" 4GB/128GB NFC IP54 Light Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο 2-3 ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 8806095822860
Προϊόντα πουλήθηκαν: 0
Προβολές προϊόντος: 0
149,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,99€
Samsung SM-A165 Galaxy A16 4G Dual Sim 6.7" 4GB/128GB NFC IP54
| Χαρακτηριστικά | |
| Extra | MicroSD, IP54 |
| Main Canera | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, AF 5 MP, f/2.2, (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro)LED flash, panorama, HDR |
| Network | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 (dual sim model only) 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4 1, 3, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| NFC | Με NFC |
| RAM | 4GB |
| Selfie Camera | 13 MP, f/2.0, (wide), 1/3.1", 1.12µm Video 1080p@30fps |
| Video | 1080p@30fps |
| Αισθητήρες | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, Virtual proximity sensing |
| Βάρος (γραμμάρια) | 200 |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Έκδοση Bluetooth | v5.3 |
| Επεξεργαστής | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Ιντσες | 6.7 |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Λειτ. Σύστημα | Android 14, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Μήκος (χιλιοστά) | 7,9 |
| Οθόνη | Super AMOLED, 90Hz, 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~385 ppi density) 6.7 inches, 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio) |
| Πλάτος (χιλιοστά) | 77,9 |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Po 5000 mAh |
| Ύψος (χιλιοστά) | 164,4 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χωρητικότητα | 128GB |