Samsung SM-A075 Galaxy A07 4G Non EU Dual Sim 6.7" 4GB/64GB IP54 Violet με 1 Χρόνο Εγγύηση απο Samsung Service
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο 2-3 ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: 8806097656593
Προϊόντα πουλήθηκαν: 0
Προβολές προϊόντος: 8
134,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 134,99€
Samsung SM-A075 Galaxy A07 4G Dual Sim 6.7" 4GB/64GB Non EU με 1 Χρόνο Εγγύηση απο Samsung Service
| Χαρακτηριστικά | |
| Extra | MicroSD, 3.5 Jack, IP54 |
| Main Canera | Dual 50 MP, f/1.8, (wide), AF 2 MP, f/2.4, (depth), Features: LED flash |
| Network | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 850 / 900 / 2100 4G 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| NFC | Χωρίς NFC |
| RAM | 4GB |
| Selfie Camera | 8 MP, f/2.0, |
| Video | 1080p@30/60fps |
| Αισθητήρες | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity |
| Βάρος (γραμμάρια) | 184 |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος |
| Έκδοση Bluetooth | v5.3 |
| Επεξεργαστής | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Ιντσες | 6.7 |
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Λειτ. Σύστημα | Android 15, up to 6 major Android upgrades, One UI 7 |
| Μήκος (χιλιοστά) | 7,6 |
| Οθόνη | PLS LCD, 90Hz 6.7 inches, 108.4 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) |
| Πλάτος (χιλιοστά) | 77,4 |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Po 5000 mAh |
| Ύψος (χιλιοστά) | 167,4 |
| Χρώμα | Μωβ |
| Χωρητικότητα | 64GB |